lifepahtshop lifepahtshop

KOŞTU:3.LİG’DEYİZ, İNANDIK, ÇALIŞTIK, BAŞARDIK

09 / 07 / 2020

Bergama Belediyespor uzun seneler boyunca mücadele ettiği profesyonel liglere geçtiğimiz sezon veda etmiş, bu sezon ise haftalarca lider olarak sürdürdüğü ve TFF’nin aldığı karar sonrası 3. Lige çıkmayı başardı.

2019-2020 sezonu başından itibaren Belediye Başkanı Hakan Koştu önderliğinde Kulüp Başkanı Bilir Altay, Futbol Şube Sorumlusu As Başkan Şerif Topal, yönetim kurulu, teknik ekip, futbolcuları ve taraftarı tam bir takım ruhu ile gayret göstermesi sonucu şanlı kırmızı lacivertli bayrağı hak ettiği yere taşımayı başardı.

BAŞKAN KOŞTU; “ŞAMPİYONLUĞUMUZ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Bergama Belediyesporun 3.lige çıkması üzerine bir açıklama yapan Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Hakan Koştu, “Oynadığı 22 maçta 20 galibiyet alıp en yakın rakibine 10 puan fark atarak 62 puanla ligde liderliğini sezon boyunca hep koruyan Bergama Belediyesporumuzu kutluyorum. Teknik ekibimiz, çok değerli futbolcu kardeşlerimiz, personelimiz ve büyük taraftarımızın desteğiyle görev süremizin daha ilk senesinde Bergama Belediyesporumuzu zirveye taşımanın ve hak ettiği yere döndürmenin gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Şampiyonluğumuz şehrimize, camiamıza, taraftarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life