çoruhluastepe çoruhluastepe

10 NUMARA SPORTİF 1 NUMARASINI BULDU

09 / 07 / 2020

İzmir’de, ilk KURUMSAL KALECİ AKADEMİ olacak, 10 Numara Sportif Kaleci Akademi departmanı için Doğukan Aktaş ile el sıkışıldı

5 sezon Beşiktaş, 2 sezon Fenerbahçe, Almanya Union Berlin U19 kaleci antrenörlüğü; İtalya İmparand Goalkeeper Academy’de eğitim veren; TFF scout kursunda kaleci izleme ve değerlendirme eğitmeni olarak görev alan Doğukan Aktaş ile, 10 Numara Sportif yönetim kurulu Başkanımız Mahmut Gözüaçık uzun yıllar sürecek olan sözleşmeyi imzaladılar.

Aktaş; ‘’Daha önce de Ülkemizin en önemli turnuva ve organizasyonlarını gerçekleştiren, kurumsallığı ön planda tutan 10 Numara Sportifte ve İzmir’de olmaktan çok mutluyum’’ dedi.

10 Numara Sportif yönetim kurulu Başkanımız Mahmut Gözüaçık, ‘’İzmir çok şanslı, önemli kulüplerde yıllardır görev yapan, Avrupa’da Kaleci Akademi için eğitimler alan ve bir çok kulübün istediği Doğukan Kardeşimizi İzmir’e ve firmamıza kazandırmanın, gurur ve mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Organizasyonlarda marka haline gelen 10 Numara Sportif, Kaleci Akademi Bireysel çalışmalarla ülke futboluna önemli kaleciler kazandırmayı, süreç içinde koçluk ve menejerlik Sistemi ile Akademiden, Milli takımlara, Profesyonelliğe geçişine kadar, sporcumuza destek olmak üzere, kurumsal bir ilki Doğukan Hocamız ile gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Türk futbolu, 10 Numara Sportif ve Doğukan Hocama Hayırlısı olsun’’ dedi.

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life