çoruhluastepe çoruhluastepe

MUSTAFA İDUĞ VE ÇAMDİBİ TAKIMLARINDAN MURAT KESER’E TAM DESTEK

09 / 07 / 2020

İzmir ASKF Başkan adayı Murat Keser’in Çamdibi Kulüpleri için düzenlediği toplantı Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ katılımıyla gerçekleşti

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ aylar önce düzenlenen Bornova kulüplerinin tümünün katıldığı kahvaltıda Bornova’nın adayı Murat Keser’dir sözünü yineledi ve buna o zaman destek veren ama şuan aday olan diğer iki adayın da bu oluşumda birleşmesinin İzmir futbolu için daha iyi olacağını yineledi.

Mustafa İduğ, “Murat Keser’in Yanındayız”

Sözlerine devam eden İduğ, Bu hususta daha önce protokol düzenlendiğini ve imzası olan arkadaşlarımızın da uymaları gerektiğini ifade etti. Bornova kulüplerinin Murat Keser adaylığı altında birleşmesi gerektiğini yineledi ve kendisinin Murat Keser’in yanında olduğunu belirtti.

Toplantıya katılım gösteren 19 Çamdibi ekibinden 17’si açık açık Murat Keser’e destek verdiklerini deklare ettiler.

Murat Keser, “ Başkanımız İduğ’a Desteğinden Dolayı Teşekkür Ediyorum”

Söz alan ve konuşan İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, “Aylar önce Bornova Belediye Başkanı ve şuan aday olan Arkadaşların sözlü ve yazılı protokol ile desteğini aldığı için bu işe girdiğini ve her zaman birlik beraberlikten yana olduğunu belirtmek isterim. Bornova Belediye Başkanımızın da bu süreçte hep yanımızda olarak, bana ve ekibimize güç verdi. Kendisine bu konuda şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Eray Büyük,” Sözümüzün Arkasındayız”

Eray Büyük ise, “Belediye Başkanımızın sözü doğrultusunda Murat başkanımız ile birleşip İzmir için en iyisini yapmaya çalışacağız.  6 ay önce verdiğimiz sözün ve yazılı protokolün her zaman arkasında olacağımızı da herkesin bilmesini isterim” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life