fiorita otel fiorita otel

İFAD’TAN TÜM ANTRENÖRLERE ÖNEMLİ ÇAĞRI

14 / 07 / 2020

İzmir Futbol Antrenörleri Dayanışma Derneğinin kurulum aşamasında sona vardı. Antrenörler yaptıkları görüşmeler ve çalışmalar sonucunda İzmir Futbol Antrenörler Derneğini kuruluşunu verdi.

Derneğin kurucu başkanlarından Şahverdi Aydemir, “ Yeni gelişen pandemi sürecinde hepimizin bildiği gibi, futbol sektörü ve özellikle AMATÖR FUTBOL sektörü çok büyük yaralar almıştır. Zaten çok zor olan koşullarımız, içinden çıkılmaz sorunlar yumağına dönüşmüştür” dedi.

Sözlerine devam eden Aydemir, “Bu sürecin nasıl ve ne kadar daha süreceği öngörülemez haldedir. Bu süreç bize şunu açık bir şekilde öğretmiştir ki: Biz İzmir’de emek veren antrenörler, futbolun karar mekanizması konumundaki TÜM KURUMLARLA doğrudan temsil edilerek sorunlarımızı dile getirmeli ve çözüm ortağı olmalıyız. Bunun için de her türlü sorumluluğu alarak, gerekirse elimizi taşın altına koymalıyız” diye belirtti.

Bizler tüm bu süreçte ve sonrasında gelişebilecek her duruma karşı;

-İzmir’de futbol antrenörlerinin her türlü maddi ve manevi sorunlarına çözüm üretebilmek,

-Dayanışma ve yardımlaşmayı büyütmek amacıyla,

-Haklarımızın ve emeklerimizin korunmasını ilk hedefler olarak belirleyen İzmir Futbol Antrenörleri Dayanışma Derneği’nin (İFAD) ilk adımlarını atmış bulunmaktayız.

SESİMİZİN DAHA GÜR ÇIKMASI İÇİN, siz değerli kardeşlerimizi, dostlarımızı ve değerli büyüklerimizi, gelecek planlamasında kendi sorunlarımızı ve çözüm yollarımızı tartışacağımız toplantıya davet ediyoruz.

15 Temmuz 2020 Saat 11:30’da Faal Futbol Hakemler Derneği salonunda gerçekleşecek olan toplantıya tüm antrenör arkadaşlarımızın katılımını önemle rica ediyoruz” diye sözlerini noktaladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life