lifepahtshop lifepahtshop

ASKF BAŞKAN ADAYI MURAT KESER, BAYRAKLI KULÜPLERİNİ ZİYARET ETTİ

14 / 07 / 2020

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, Bayraklı Kulüplerini ziyaret ederek hem projelerini hem de uzun uzun sohbet ederek kulüplerin sorunlarını dinledi

2020 Ocak ayında İzmir ASKF Başkan Adayı olan Murat Keser,  Bayraklı takımlarını ziyaret ederek çalışmalarına start verdi.

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser’in gerçekleştirdiği ziyarette, Yarımada Kulüpler Birliği Başkanı Ogün Yılmaz, Gaziemir Kulüpler Birliği Başkanı Mazlum Muammer Şentürk, Eray Büyük, Şefik Yılmaz ve Mehmet İncu katılım gösterdi.

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve heyetine yakın ilgi gösteren Bayraklı Kulüpler Birliği Başkanı Mesut Ceylan ve 13 takımın temsilcileri sohbet eşliğinde konuşmalara başladı. Ardında Murat Keser, seçilmesi durumunda hazırladığı 6 projeyi Bayraklı takımlarına anlattı. Soru cevap şeklinde geçen konuşmalarda Bayraklı Kulüplerinin sorduğu ve merak ettiği konulara Murat Keser ve heyeti cevap vererek kulüpleri aydınlattılar.

Bayraklı Amatör Futbol Kulüpleri Başkanı Mesut Ceylan, “Bütün başkan adaylarını dinleyerek, Bayraklı’nın da söz sahibin olacağı bir başkan adayının etrafında örgütlenerek birlik halinde hareket edeceğiz. Ayrıca tüm adaylarımıza başarılar dileriz. Kazanan İzmir Futbolu olsun” dedi.

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser ise,” Bizleri misafir eden başta Bayraklı Kulüpler Birliği Başkanı Mesut Ceylan ve Bayraklı’da faaliyet gösteren Amatör takımlarımızın Başkan ve temsilcileri ile toplantıya katılan Antrenör arkadaşlarımıza da teşekkür ederim” dedi.

Bayraklı Teras Kafe’de gerçekleşen ziyarette hem İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve Heyeti, hem de Bayraklı takımları güzel geçen sohbet için birbirlerine teşekkür etti.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life