çoruhluastepe çoruhluastepe

MENEMEN KULÜPLERİ, İZMİR ASKF BAŞKAN ADAYI MURAT KESER’İ AĞIRLADI

15 / 07 / 2020

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, Menemen Amatör Futbol Kulüplerini ziyaret ederek hem projelerini hem de samimi ortamda sohbet ederek kulüplerin sorunlarını dinledi

2020 Ocak ayında İzmir ASKF Başkan Adayı olan Murat Keser, 14 Temmuz 2020 Salı günü ikinci durağı Menemen takımları oldu.

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser’in gerçekleştirdiği ziyarette, Çiğli Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Osman Oflatçı, Eray Büyük, Şefik Yılmaz ve Mehmet İncu katılım gösterdi.

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve heyetine yakın ilgi gösteren Menemen Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Turgay Or ve 8 takımın temsilcileri sohbet eşliğinde konuşmalara başladı. Ardında Murat Keser, seçilmesi durumunda 6 projesini Menemen takımlarına anlatırken, sorunlarını da yakından dinleyip, çözüm odaklı çalışmaları yapılacağını ifade etti.

Ayrıca kulüp temsilcilerinin merak ettikleri konular üzerinden sorulan sorulara İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve beraberinde gelen heyet cevaplar vererek kulüpleri aydınlattılar.

Menemen Amatör Futbol Kulüpleri Başkanı Turgay Or, “Bütün başkan adaylarını dinleyerek, Menemen takımlarının da hakkını savunacak ve söz sahibi olacağı bir başkan adayının etrafında birleşip birlik halinde hareket edeceğiz. Başkan Adayı Murat Keser ve tüm adaylara seçim sürecinde başarılar dilerim. Umarım seçim sonucunda kazanan İzmir Amatör Futbolu olur” dedi.

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser ise,” Bizleri misafir eden başta Menemen Amatör Futbol Kulüpleri Başkanı Turgay Or ve Menemen’de faaliyet gösteren tüm takımlarımızın Başkanlarına, Yöneticilerine ve toplantıya katılım gösteren Teknik Adamlarımıza yaklaşımı ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

Ulukent’te gerçekleşen ziyarette hem İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve Heyeti, hem de Menemen takımları güzel geçen sohbet için birbirlerine teşekkür etti.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life