fiorita otel fiorita otel

İFAD’IN İLK ADIMLARI ATILDI

15 / 07 / 2020

İzmir Futbol Antrenörleri Dayanışma Derneği, bugün (15 Temmuz 2020) Faal Futbol Hakemleri Derneğinde saat 11:30’da yaptığı toplantı ile ilk adımlarını attı

Düzenlenen toplantıya 50’nin üzerinde antrenör katılım gösterdi.

Yeni kurulacak olan ve tüzük çalışmalarını hazırlayan İFAD yönetimi Başkanı Şahverdi Aydemir’in yaptığı konuşma ile başladı. Katılım gösteren antrenörlerden fikir alışverişi yapılırken, yapılacak olan tüzüğe eklemeleri birlikte yapacaklarını belirtti.

Amaçlarını dile getiren Şahverdi Aydemir,” Kuracağımız dernek ile İzmir’de antrenörlük yapan arkadaşlarımızın tümünü, bu tüzüğün anayasa olacağını,  örgütlenme ile büyüyeceği, antrenörlerimizin özlük haklarını koruyacağımızı ve antrenörlüğün bir meslek adına kabul görmesi, birlikte neleri daha güzel ve verimli yapabiliriz, birbirimize ne kadar daha çok faydalı olabiliriz felsefesi ile yola çıktık. Evet pandemi süreci bizim bu oluşumu hızlandırmamıza vesile oldu. Sahipsiz kalmak istemiyoruz. Tüm antrenörlerimize dayanışma örneği göstereceğiz. Bu yaptığımız toplantıda fikirlerimizi antrenör arkadaşlarımız ile paylaştık. İlerleyen günlerde yapacağımız toplantıda artık hem tüzük hem de kuruluşumuzu vermiş olacağız” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life