lifepahtshop lifepahtshop

ASKF BAŞKAN ADAYI MURAT KESER, MENDERES HAVZASINDA PROJELERİNİ ANLATTI

25 / 07 / 2020

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, yeni kurulan Menderes Havzası Amatör Futbol Kulüplerini ziyaret ederek hem projelerini hem de samimi ortamda sohbet ederek kulüplerin sorunlarını dinledi

2020 Ocak ayında İzmir ASKF Başkan Adayı olan Murat Keser, 24 Temmuz 2020 Cuma günü altıncı durağı Menderes Havzası Amatör Futbol Kulüpler Birliği oldu

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser ve heyeti Menderes Havzası Amatör Futbol Kulüpler Birliğine gerçekleştirdiği ziyarette, Eray Büyük, Şefik Yılmaz, Kaan Yılmaz, Behçet Karataş, Mehmet Uluçeşme, Mahmut Gözüaçık ve Mehmet İncu katılım gösterdi.

Murat Keser, seçilmesi durumunda projelerini, yapmak istediklerini dile getirirken, kulüplerin soruları dinleyip, çözüm odaklı çalışmalar yapılacağını belirttiler.

Ayrıca kulüp temsilcilerinin merak ettikleri konular üzerinden sorulan sorulara İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve beraberinde gelen heyet cevaplar vererek kulüpleri aydınlattılar.

Menderes Havzası Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Can Toprakçı, “İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve ekibinin ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz. Çıktıkları bu yolda kendilerine ve tüm ekibine başarılar diliyorum. Sorunlarımızı dinlemesi ve çözüm üretmesi bizleri oldukça mutlu etti” dedi.

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser ise,” Bizleri misafir eden başta Menderes Havzası Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Can Toprakçıya ve Menderes Havzası’nda faaliyet gösteren tüm takımların başkanları, yöneticileri ve teknik adamlarına yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi. 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life