aydinototepe aydinototepe

AMATÖR’ÜN EN’LERİ ÖDÜL TÖRENİMİZ YARIN YAPILIYOR

26 / 07 / 2020

Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesi olarak ortaklaşa düzenleyeceğimiz İzmir Amatör’ün En’leri ödül töreni 27 Temmuz 2020 Pazartesi günü 19:30- 21.30 saatleri arasında yapılacaktır

Buca Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşecek ödül törenimizde Genel ve Yerel yöneticilerimiz, Federasyon yetkilileri, Spor adamları, Sponsorlarımız, Birlik Başkanları, BAL, SAL ve 1.Amatör’de belirlenen başkan, teknik adam ve futbolcular ödüllerini alacaklardır.

Buca’da uzun yıllar faaliyet gösteren ve 1400 kişilik kapasitesi teli, BUCA ATLI SPOR KULÜBÜNDE gerçekleştirilecek törenimizde 270’e yakın ödül verilecektir.

Salonun kır bahçesi ve açık alan olması tercihinden dolayı sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde yapılacak törenimiz oturma düzenine göre organize edilmiştir. Katılımda bulunan misafirlerimize pandemi kuralları uygulanacaktır. Gelen her konuğun ateşi firma görevlileri tarafından ölçülecek, dezenfektan verilip, maskeli giriş yapmaları temin edilecektir.

Plaket takdimi sırasındaki konuşmalar mümkün olduğu kadar kısa tutulacak, ardından yapılacak ödül töreni hızlandırılmış şekilde gerçekleştirilecektir.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life