lifepahtshop lifepahtshop

ÖDÜLÜNÜ ALMAK AİLESİNE NASİP OLDU

28 / 07 / 2020

Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesi olarak düzenlediğimiz İzmir Amatör’ün En’leri ödül töreninde duygu dolu anlar yaşandı

İzmir’de yıllarca futbola hizmet etmiş ve adını altın harflerle yazdırmış olan, geçtiğimiz günlerde yaşama veda eden İzmir Saha Komiserleri Dernek Başkan Yardımcısı, İl Temsilciliği yardımcısı ve İl tertip Komitesinde yer alan Bülent Meralbaysal’a İzmir Amatör Futbola sağladığı katkılardan dolayı ödül verilmesi yönetimimiz tarafından Haziran ayında belirlenmişti.

11 Temmuz 2020 tarihinde yaşama veda eden rahmetli Bülent Meralbaysal, ödülünü almaya ömrü yetmedi. Yaşama veda ederek İzmir Amatör futbolunu yasa boğan kıymetli spor adamı Bülent Meralbaysal’ın ödülünü eşi Oya Meralbaysal, Kardeşi Cüneyt Meralbaysal, oğlu Oben Meralbaysal, kızı Gülşah Ergürel ve torunu Kumsal Ergürel sahneye çıkarak hem konukları gözyaşına boğdu hem Ailesi duygu dolu anlar yaşattı.  Bülent Meralbaysal’ın ödülünü Ailesine, Yılmaz Özlahlan ve İbrahim Paker takdim etti.

Duygu dolu anların yaşandığı törene katılım sağlayan konuklarının gözlerinin dolduğu anlarda rahmetli Bülent Meralbaysal’ın oğlu Oben Meralbaysal, “ Rahmetli babamızın anıları her yerde yaşıyor. Bu anlamlı ödülden dolayı ve bizleri davet eden Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesi’ne sonsuz teşekkür ederim” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life