lifepahtshop lifepahtshop

FUTBOL ADAMLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

29 / 07 / 2020

Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesinin ortaklaşa düzenlediği İzmir Amatör’ün En’leri ödül töreninde İzmir ve Türk Futboluna hizmet eden Futbol adamlarına da ödüller verildi

Yıllarca İzmir ve Türk Futboluna hizmet eden TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay, İzmir Amatör Futbola sağladığı katkılardan dolayı ödüle layık görüldü. Dr. Şaban Acarbay’ın ödülünü Ege Spor Life İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ile Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Paker takdim etti.

Hem futbolculuğu, hem hakemliği, hem antrenörlüğü ve yöneticiliği ile başarılı işler yapmış olan İzmir ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Eray Büyük’de sağladığı katkılardan dolayı ödül hakkı elde etti. Eray Büyük’e plaketini Yılmaz Özlahlan ve İbrahim Paker vererek, kendilerine teşekkür etti.

Seneler boyu İzmir futboluna sağladığı katkılardan dolayı TÜRFAD İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala ise yaptıkları hizmetlerden dolayı ödülünü aldı. Bahri Vreskala’ya ödülünü Yılmaz Özlahlan ile İbrahim Paker İzmir Amatör Futbola sağladıkları katkılardan dolayı ödülünü teslim etti.

TÜMSAD İzmir Şube Başkan Erdoğan Gezer’de yaptıkları çalışmalardan dolayı unutulmayıp, ödülünü Yılmaz Özlahlan ile İbrahim Paker’in elinden aldı.

Son olarak Türkiye Halı Sahalar Federasyonu Başkanı Mahmut Gözüaçık’a Türk ve İzmir futboluna sağladıkları katkılardan dolayı ödül sahibi oldu. Mahmut Gözüaçık’ın plaketini Yılmaz Özlahlan ile İbrahim Paker takdim etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life