lifepahtshop lifepahtshop

SUNAY GÜNEŞ, İZMİR’İN GURURU OLMAYA DEVAM EDİYOR

02 / 08 / 2020

Aydın Süper Amatör 2.Grubu şampiyon olarak tamamlayan Çine Madranspor’da teknik adam Sunay Güneş, elde ettiği başarı ile takımı BAL Ligine çıkartmayı başardı.

Zorlu grupta Aydın Büyükşehir Belediyespor, İsabeyli Şırlan, Pamukören ve Aydınspor gibi takımları geride bırakarak 16 maçta 1 mağlubiyet alarak topladığı 45 puanla, en az gol yiyen ve en fazla gol atan takım olarak Sunay Güneş’in öğrencileri BAL Ligine çıktı.

2 kez Gaziemir Gençlikte 1 kez de Çine Madran’da şampiyon sevinci yaşayan İzmir’li hoca, genelde şehir dışında çalıştırdığı takımlarla İzmir’in gururu olmaya devam etti.

1973 doğumlu Başarılı Teknik Adam Sunay Güneş, antrenörlük kariyerine Gümüşordu takımı çalıştırarak başladı. Ardından Yozgat Ticaret A.Ş., A.Sebatspor, Altay, Çorumspor, Merzifonspor, Nevşehir Belediyespor, Karsspor, TKİ Tavşanlı Linyit, Çine Madranspor, Havran Fatih Belediyespor ve  geçen sezonda Görele Belediyespor takımlarını başarı ile çalıştırdı.Tecrübeli Teknik Adam 2018-2019 sezonunun ilk devresini1926 Bulancakspor’da tamamladı. 2018-2019 sezonun ikinci devresinde ise Gaziemir Gençlik takımı ile anlaşma sağlamıştı. 2019-2020 sezonunda ise Aydın ekiplerinden Çine Madran ile sözleşme imzalayan deneyimli çalıştırıcı sezonu şampiyon tamamladı ve takımını BAL Ligine çıkarttı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life