çoruhluastepe çoruhluastepe

ASKF BAŞKAN ADAYI MURAT KESER, ÇİĞLİ KULÜPLERİNE KONUK OLDU

07 / 08 / 2020

İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser, Çiğli Amatör Futbol Kulüpler Birliğini ziyaret etti ve projelerini anlattı

Samimi ortamda geçen ziyarette Başkan adayı Murat Keser, yapacakları projeleri tek tek anlatırken, Çiğli kulüplerinde sorunlarını dinledi.

2020 Ocak ayında İzmir ASKF Başkan Adayı olan Murat Keser, Kurban Bayramı nedeni ile ara verdiği ziyaretlerine devam ederken, 6 Ağustos 2020 Perşembe günü Yedinci durağı Çiğli Amatör Futbol Kulüpler Birliği oldu.

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser ve heyeti Çiğli Amatör Futbol Kulüpler Birliğine gerçekleştirdiği ziyarette, Buca Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Kenan Polat, Bayraklı Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Mesut Ceylan, Yarımada Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Ogün Yılmaz, Eray Büyük, Şefik Yılmaz, Behçet Karataş, Mehmet Uluçeşme ve Mehmet İncu katılım gösterdi.

Murat Keser, seçilmesi durumunda projelerini, yapmak istediklerini dile getirirken, kulüplerin soruları dinleyip, çözüm odaklı çalışmalar yapılacağını belirttiler.

Ayrıca kulüp temsilcilerinin merak ettikleri konular üzerinden sorulan sorulara İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve beraberinde gelen heyet cevaplar vererek kulüpleri aydınlattılar.

Çiğli Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Osman Oflatçı, “İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve ekibinin ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz. Çıktıkları bu yolda kendilerine ve tüm ekibine başarılar diliyorum. Sorunlarımızı dinlemesi ve çözüm üretmesi bizleri oldukça mutlu etti” dedi.

İzmir ASFK Başkan Adayı Murat Keser ise,” Bizleri misafir eden başta Çiğli Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Osman Oflatçı’ya ve Çiğli’de faaliyet gösteren tüm takımların başkanları, yöneticileri ve teknik adamlarına yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi. 

Çiğli Akvaryum Kafede gerçekleşen toplantıda Hem İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve heyeti ile hem de Çiğli’deki kulüplerin temsilcilerinin samimi ortam nedeni ile birbirlerine teşekkür etti.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life