aydinototepe aydinototepe

GEÇMİŞ OLSUN, EMRULLAH ÖZTÜRK

14 / 09 / 2020

Türkiye Amatör Futbolcular Birlik Başkanı ve aynı zamanda Torosgücü takım kaptanı Emrullah Öztürk, geçirdiği yüz felci sonrası sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla açıklamalarda bulundu

Emrullah Öztürk’ün yaptığı paylaşımda, “ Herkese selamlar. Yaklaşık 12 gün önce dişime yaptırdığım dolgu sonrası Yüksek tansiyona bağlı Yüz Felci geçirdim. İlk andan itibaren hemen hem ilaç tedavisine hem de fizik tedaviye başladım. Tedavim aynı şekilde devam ediyor çok şükür. En yakınlarımla bile bu sıkıntımı paylaşmak istemedim kimseyi üzmemek adına .. Son günlerde sıkıntı stresten uzak kalmak adına bazen telefonlarınızı açamadım mesajlarınıza cevap veremedim herkesten özür dilerim bunun için. Yaşadığım bu üzücü olay sonrası özellikle futbol dünyasından uzak kalmak tedavime yoğunlaşmak içindi kimse art niyet aramasın kesinlikle..

Kalbim amatör futbol ve futbolcularla dualarım sizlerle inşallah hak yerini bulur. Başta Futbolcular olmak üzere kulüplerin çalışanların mağduriyeti giderilir...Allah'a emanet olun yakında görüşmek üzere “dedi.

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life