lifepahtshop lifepahtshop

BALÇOVA TERMAL’İN GURUR KAYNAĞI OLDULAR

15 / 09 / 2020

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Balçova Belediye Termal takımı, yetiştirdiği oyuncuları bir bir Profesyonel takımlara göndererek adından bir kez daha bahsettirmeyi başardı

Yetiştirdiği oyuncular ile İzmir’de adından sıkça bahsettiren Balçova Belediye Termalspor, 2019-2020 sezonu sonunda 4 oyuncuyu Profesyonel takımlara göndermeyi başardı.

Geçen sezon ara dönemde Göztepe altyapısında transfer olan 2000 doğumlu kanat oyuncusu Yılmaz Basravi, 2020-2021 sezonunda Göztepe takımına profesyonel imza atmayı başardı.

Forvet mevki oyuncusu olan 2001 doğumlu Tolga Cevher ise 3. Lig ekiplerinden İskenderunspor’a Profesyonel imzayı attı.

2000 doğumlu kanat oyuncusu Kaan Akman, 3. Lig ekiplerinden Nazilli Belediyespor’a profesyonel imzayı atan bir başka oyuncu oldu.

Son olarak 2001 doğumlu kaleci Melih Enes Uygun ise 2. Lig ekiplerinden Bodrumspor’a profesyonel imzayı attı.

OGÜN YILMAZ, “MİSYONUMUZ TÜMÜYLE ALTYAPI”

Profesyonel takımlara gönderdiği oyuncular ile altyapısına önem veren Balçova Belediye Termalspor Genel Kaptanı Ogün Yılmaz, “Yetiştiricilik misyonu ile çıktığımız yolda her sene 3-4 oyuncuyu Profesyonel takımlara göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu konuda bizlere her zaman destek olan Balçova Belediye Başkanımız Fatma Çalkaya’ya sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca teknik heyette yer alan Erhan Erişgin, Levent Kalata, Ferit Çelik ve Asil Tofur ile Asım babamıza verdikleri inanılmaz mücadele için çok teşekkür ederim. Gelecek adına umut beslediğimiz ve Amatör futbolun yeniden eski heyecanına dönmesini arzuladığımız günler gelmesi dileğiyle” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life