izvir tepe izvir tepe

ALAÇATISPOR’A DEV SPONSOR

05 / 07 / 2021

Alaçatıspor, isim sponsorluğu sözleşmesi imzaladı

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Alaçatıspor, Osman Demir İnşaat ile isim sponsorluğu sözleşmesi imzaladı.

 

Şirketin sahiplerinden Osman Demir'in ve ortağı Abdelkader Bekhoukha da yıllardan beri futbolun içerisinde yer alan futbol aşığı bir kişiler  olduğu açıklandı. 

 

2014’de Karşıyaka Gençlerbirliği takımını alarak Süper Amatör’den BAL Ligine çıkartan Osman Demir’in yarım kalan projelerini yeniden İzmir’de meşaleyi yakarak yaymayı hedeflediği belirtildi.

2014’de Karşıyaka U21 takımına gelerek önemli işlere imza atan Demir, bugün Karşıyaka forması giyen oyuncuların eğitimde de etkisi olmuştur. Bu süre zarfında Ödemişspor takımında da Teknik Adamlık yaparak devre arasın takımı zirvede bırakarak, istifasını verip Fransa’da aktif iş hayatı ve Futbol dönerek, yarım kalmış projelerini Alaçatıspor’da gerçekleştirmeyi hedeflediğini belirtti.

 

Alaçatı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, imzalanan isim sponsorluğu sözleşmesi ile 2021-2022 sezonunda, Osman Demir İnşaat Alaçatı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği adını kullanacak. 

İsim sponsorluğu sözleşmesinin imza törenine, Kulüp Başkanı Soner Varhan, Başkan Yardımcısı Ozan Gençalp, yönetim kurulu üyeleri Barış Koparal, Erdal Özyıldız, Uğur Özen, İsmail Tütüncü ve eski futbolcu  Cumhur Yıldırım ile Osman Demir İnşaat A.Ş. Avukatı Ece Özer, şirket Yeminli Mali Müşaviri Yusuf Özer, Yatırım Danışmanı Erhan Bilgiç ve şirket adına Genel Kaptan olarak görev yapacak olan Cumhur Yıldırım katıldı. İsim sponsorluğu sözleşmesini, kulüp adına Soner Varhan, şirket adına ise Avukat Ece Özer imzaladı. 

"Camiamız için hayırlı olmasını diliyorum"

 

Osman Demir İnşaat Alaçatı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Soner Varhan, isim sponsorluğu anlaşmasının imzalanmasının ardından yaptığı konuşmada, "94 yıllık tarihi olan kulübümüz, 2021-2022 sezonunda, Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek. Geçtiğimiz sezon pandemiden dolayı katılmadık. Saklı kalan hakkımızı önümüzdeki sezonda kullanacağız. Amatör liglerin zorluklarını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla ekonomik katkıya ihtiyacımız var. Bugüne kadar sürekli bölgemizden yapılan bağışlarla mücadele vermeye çalıştık. Bu sezon da, yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda, kulübümüze ayni katkı sağlanması amacıyla Osman Demir İnşaat ile isim sponsorluğu üzerine bir anlaşmaya vardık. Bir sezon boyunca Alaçatıspor'un bundan sonraki adı, tüm resmi organlarda ve basında, Osman Demir İnşaat Alaçatıspor olarak geçecektir. Camiamız için hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. 

"Umarım ki, bu desteğimizle kulübümüz bir üst lige yükselir"

 

Osman Demir İnşaat A.Ş. Yeminli Mali Müşaviri Yusuf Özer de şirket adına yaptığı açıklamada, "Osman Demir beyi vekaleten temsil etmek üzere buradayız. Öncelikle Alaçatıspor camiasına ve yöneticilerine, yeni sezondaki bu sponsorluk sözleşmemizin hayırlı olmasını diliyorum. Umarım ki, bu desteğimizle kulübümüz bir üst lige yükselir. Hepimiz bu inançtayız. Osman Demir İnşaat'ın sahibi Osman bey, geçmişte İzmir'de, Altay Spor Kulübü'nde görev yapmıştı. Osman Demir, Fransa'daki Cezayir asıllı iş ortağı Abdelkader Bekhoukha ile birlikte bu sponsorluk sözleşmesini yürütecektir. Osman Demir'in, Fransa'da 3 inşaat şirketi bulunmaktadır. İnşaat sektörüne İzmir'de başlamıştır. Osman Demir, İzmir'deki iş hayatına, vefa borcu olarak İzmir'de başlamıştır. Daha sonra Türkiye çapında bu yatırımlarına devam edecektir" diye açıkladı. 

 

"Taahhütler günü gününe yerine getirilecek"

 

Osman Demir İnşaat'ın, sponsorluk sözleşmesi çerçevesinde, sözleşme içeriğinde yer alan taahhütlerini günü gününe yerine getireceğini vurgulayan Özer, "Osman Demir, futbolun her alanında yer aldığı için futbola destek vermek amacıyla bu sponsorluk sözleşmesini yaptı. Kendisi de eski profesyonel futbolcu olan, futbol eğitimine, antrenörlüğe ve şu anda da gözlemcilik yaparak, aktif futbol hayatı içerisindedir. Ayrıca TFF’nin 2006- 2012 senesine kadar Fransa temsilciliği ve gözlemci antrenörliğünü yapmış bulunmaktadır. Dolayısıyla futbolu her anlamda yaşadığı ve şu anda da futbolu her anlamda benimsediği için futbola bu anlamda Alaçatıspor vasıtasıyla gereken desteği vermeye devam edecektir" diye konuştu. 

 

"Futbol da oynadı, antrenörlük de yaptı"

 

Osman Demir İnşaat A.Ş. Avukatı Ece Özer de yaptığı açıklamada, "Osman Demir, futbol sektörünün her alanında bulunarak,  Eğitimi, profesyonel futbol oynaması ve uluslararası seminerlere katılmasının yanında ayrıca birçok kulüpte antrenörlük yapmıştır. 1988-1996 yılları arasında, Altay Spor Kulübü'nün altyapı takımlarında forma terletti. 1996-1998 yılları arasında, Vanspor'da, 1998-2000 yılları arasında, Göztepe'de formalarını giyerek adından bahsettirmeyi başardı. 2001 yılından 2006 yılına kadar, Fransa'daki 4 farklı spor kulübünde oynayarak Avrupa serüvenine başladı. Bunların yanında aynı zamanda antrenörlük eğitimlerini tamamladı. 2006 yılında antrenörlük hayatına başladı. Fransa'da 2006 yılından 2012 yılına kadar TFF Fransa temsilciğini üstlendi. 2012’den 2014 yılına kadar Fransa’nın Toulouse takımında gözlemci antrenör olarak görev aldı" diyerek, Osman Demir'in futbol hayatı hakkında bilgi verdi. 

"Futbolun her alanında bulunmuş bir kişi"

 

Osman Demir'in futbol eğitimi hakkında da bilgi veren Avukat Özer, "2006’da Amatör Çalıştırıcı Diplomasını aldıktan sonra Fransa’da, 2008-2010 yılları arasında UEFA B Diplomasını aldı. ‘2010-2012 yılları arasında da UEFA A Diplomasını alarak , 21'inci ve 22'nci Uluslararası Teknik Direktör Eğitimleri'ne katıldı. Pandemi sürecinin araya girmesi nedeni ile ara verdiği Pro Lisansına başvurunu gerçekleştirdi. Dolayısıyla futbolun her alanında bulunmuş bir kişidir" diye anlattı. 

 

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life