izvir tepe izvir tepe

YILMAZKAYA: 1- GÜZELYALI SK: 1

08 / 05 / 2022

Çetin Zengin İzmir 1. Amatör Lig 14. Grup’ta mücadele eden Yılmazkaya Spor, Güzelyalı SK takımı ile 1-1 berabere kaldı.

Rakibi Güzelyalı SK ile 1-1 berabere kalan Yılmazkaya Spor puanını 11 puana, Güzelyalı SK ise 8 puanda haftayı tamamladı.

Mücadeleye iki takımda kontollü başlarken, dakikalar 8’i gösterdiğinde Yılmazkaya takımı Mustafa Çardakçı’nın golü ile 1-0 öne geçti. Bu gol aynı zamanda ilk yarının da skorunu belirledi.

İkinci yarıda Güzelyalı SK takımı 60. dakikada Aliou Bagra Diawara’nın kaydettiği golle skorda 1-1’lik eşitliği yakaladı. Kalan sürede başka gol olmadı ve mücadele 1-1 sona ererek iki takımda hanesine 1’er puan yazdırdı.

 

HAKEM MESUT YILDIZ’DAN VEDA

 

Karşılaşmanın hakemi Mesut Yıldız hakemliğe veda ettiğini ilan edince, İzmir İl Hakem Kurulu Başkan Vekili İlhami Sayılan ve Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemci Derneği Başkanı Ferhan Kestanlıoğlu Mesut Yıldız’a yaptıkları hizmetten dolayı plaket takdim ederken, İzmir ASKF adına da verdikleri hizmetten dolayı plaketini teslim etti.

 

 

 

Hakemler; Mesut Yıldız, Fırat Yıldız, Şafak Öztürk

Gözlemci; İhsan Uğraş, Saha Komiseri; Ramiz Çanlı, Sağlık Görevlisi; Erdoğan Buyrukçu

Saha: Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Saat: 17:00

Tarih: 8 Mayıs 2022 Pazar

 

Yılmazkaya Spor 11’i; Cenar Ömeroğlu, Abdulbahri Özkan Ural, Hasan Kaymaz, Barkın T, Olcay E, H Türkel, Fikret Aydın, Erhan Esen, Mustafa Çardakçı, Hüseyin Kaymaz, Yunus Eker

 

Güzelyalıspor 11’i; Barış Özdil, Uğurcan Öztürk, Batuhan Özbey, Aliou Bagra Diawara, Fatih Kartal, Koray Gürbüz, Uğur Kurtan, Selçuk Yenilmez, Serhan Sağdıç, Mehmet Şerif K, Ata Karadeniz

 

 

 

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life