güleryüz anaokulu tepe güleryüz anaokulu tepe

TUTKU YILDIRIM, HAKEMLİKTE JÜBİLESİNİ YAPTI.

09 / 05 / 2022

İzmir İl Hakemlerimizden Tutku Yıldırım 22 yıllık hakemliğine yaş nedeni ile Jübile yaparak veda etti

8 Mayıs 2022 Çamdibi Yavuzspor ile Çamdibi Altınok maçında son kez görev alan başarılı hakemlerimizden Tutku Yıldırım, Hakem camiasının da katılım gösterdiği Jübile maçına gelerek son resmi maçında görevini tamamlayıp alkışlarla uğurlandı.

Maç öncesi İzmir ASKF adına ve TFF İzmir İl Temsilcisi Selçuk Ergeldi, Tutku Yıldırım’ın son resmi maçında gösterdikleri başarılardan dolayı plaket takdim ederek bundan sonraki yaşantısında mutluluk ve başarılar diledi.

Ardından İzmir İl Hakem Kurulu Başkan Vekili İlhami Sayılan ve Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ferhan Kestanlıoğlu’da Plaketlerini takdim etti.

 

1976 İstanbul doğulu olan ve 2000 yılından bu yana İzmir’de hakemlik yapan Tutku Yıldırım, 25 senedir Turizm işi ile uğraşıyor. İzmir’in de sevilen ve değer gören hakemlerimizden Tutku Yıldırım, duygusal bir veda yaşarak tüm camiaya teşekkür etti.

 

Yaşanan bu duygusal anlar sonrası konuşan Tutku Yıldırım, “2000 yılından bu yana sürdürdüğüm hakemliğe yaş nedeni ile veda etmek beni ayrıca duygulandırdı. Camiamızın son maçıma gelerek gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere her zaman destek olan İl Hakem Kurulu Başkanı ve üyelerine, gözlemci ağabeylerime ve hakem arkadaşlarıma desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Bana sevinç ve hüznü yaşatan tüm dostlarımız, İyi ki varsınız, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sağlıcakla kalın” dedi.

 

 

MESUT YILDIZ’DA VEDA ETTİ

 

Bu arada 8 Mayıs 2022 tarihinde yine İzmir İl Hakemlerimizden Mesut Yıldız’da yurt dışı görevlerinden dolayı Hakemliğe veda etme kararı aldı. İl Hakem Kurulu Başkan Vekili İlhami Sayılan, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ferhan Kestanlıoğlu hakem camiası Mesut Yıldız’ı bırakmayıp, gösterdikleri başarılardan dolayı plaket takdim etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life