demirsan tepe demirsan tepe

PAŞA HÜSEYİN, “SAĞLIK SORUNLARI NEDENİ İLE ADAY OLMAYACAĞIM”

12 / 05 / 2022

Çeşme Belediyespor Kulübü Başkanı, "Paşa Hüseyin" olarak tanınan Hüseyin Gültekin, 21 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek genel kurul toplantısında, sağlık sorunları nedeniyle kulüp başkanlığına tekrar aday olmayacağını açıkladı.

26 Mart 2021 tarihinde, kulüp yönetimine geldiklerini hatırlatan Kulüp Başkanı Gültekin, "21 Mayıs 2022 Cumartesi günü, saat 11.00'de, Çakabey Kültür Merkezi'nde Genel Kurul toplantımız gerçekleştirilecek. Gerek Belediye Meclisi Üyesi olduğu dönemde, gerek CHP İlçe Başkanlığı döneminde, gerekse şimdiki Çeşme Belediye Başkanlığı döneminde Çeşme Belediyespor'dan desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanımız Ekrem Oran'a, yönetimde olduğumuz 14 aylık dönemde de desteğini esirgemediği için çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

"Sağlık sorunlarım nedeniyle aday olmayacağım"

 

Sevdası olduğu Çeşme Belediyespor'da Kulüp Başkanı olarak 14 ay boyunca görev yaptığı için gurur duyduğunu ifade eden Gültekin, "Sağlık sorunlarım nedeniyle, 21 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek genel kurul toplantısında kulüp başkanlığına aday olmayacağım. Ama geçmişte olduğu gibi bundan sonra da sevdam olan Çeşme Belediyespor'un bir neferi olacağım. Çeşme Belediyesi'ndeki görevime evam edeceğim. Yeni seçilecek kulüp başkanına ve yönetim kuruluna da şimdiden başarılar diliyorum. Her daim yanlarında olarak, bir nefer gibi çalışacağım. Görev yaptığım dönemde, beni yalnız bırakmayan tüm camiamıza, Belediye Başkanımız Ekrem Oran'a ve Belediye Meclis Üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

"Çeşme Belediyespor'u, geç kalmış ama hak edilmiş olarak gördüğüm Bölgesel Amatör Lig'e çıkardık"

 

Kulüp Başkanı Hüseyin Gültekin, açıklamasını şöyle tamamladı:

"14 aylık kulüp yönetimimizde, bütün zorluklara göğüs gererek, geç kalmış ama hak edilmiş olarak gördüğüm Bölgesel Amatör Lig'e çıkardık. Bu başarıda emeği geçen, futbolcularımıza, teknik kadromuza, yönetim kurulumuza, taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca isim sayamayacak kadar çok olan ve bize hep destek olan otelcilerimize, restoran sahiplerine, bakkallarımıza, manavlarımıza, kasaplarımıza, kurumsal ve şahsi olarak destek olanlara minnet borçluyuz."

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life