güleryüz anaokulu tepe güleryüz anaokulu tepe

ÇETİN ZENGİN İZMİR 1. AMATÖR LİG HAFTA SONU MAÇ PROGRAMI

12 / 05 / 2022

Çetin Zengin İzmir 1. Amatör Ligde 12. haftada oynanacak maçların programı belli oldu

Buna göre 14-15 Mayıs 2022 Cumartesi ve Pazar günü oynanacak maçların günü, saati ve sahaları şöyle oluştu

 

 

14 MAYIS 2022- CUMARTESİ GÜNÜ;

 

Çakmaklıköyü- Yeni Foça- Saat: 15:00- Aliağa Çakmalıköyü Sahası

1923 Alsancak – Efelergücü- Saat: 19:00- Atatürk 1 Nolu Yan Saha

Ege Çağlayan- İzmir Atillaspor- Saat: 15:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Çamkulespor-Bornova Evka 3 Spor- Saat: 17:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

1925 Gençlik- Hüradalet- Saat: 19:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Ceylanspor- Bornova Altınyıldız- Saat: 17:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Alsancak Gençlik- 35 İzmir Kültür- Saat: 12:00- Buca Yenigün Sahası

Dikili Çandarlıgücü- Gerenköyspor- Saat: 17:00- Çandarlı Sahası

Foça BLD. Bağarası- Ağaspor- Saat: 16:00- Foça Bağarası 80.Yıl Çim

İzmir Üçyol Gençlik- Kozağaçspor- Saat: 12:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Arslangücü- Yeşilyurtspor- Saat: 14:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Barınspor- Uzunderespor- Saat: 16:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Yeşilyurt FK- İzmir 35 FK- Saat: 18:00- Yeşilyurt Sahası

İzmir Bahçelievler Elit- Minikordu- Saat: 20:00- Yeşilyurt Sahası

Denizspor- Karşıyaka Yalıspor- Saat: 13:00- Hasan Türker Sahası

Karşıyaka Kültürspor- Bahçelievlerspor- Saat: 15:00- Hasan Türker Sahası

Tellibahçe- Karşıyaka Karagöl- Saat: 17:00- Hasan Türker Sahası

Kiraz 1 Eylül Belediyespor- Beydağ Belediyespor- Saat: 17:00- Kiraz Sahası

Menderes BLD.Özderespor- Mesev Gençlik- Saat: 17:00- Özere Sahası

Tiregenç 1970- Ödemiş Emniyet- Saat: 17:00- Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk Stadı

Torbalıgücü Gençlik- Ayrancılar Gençlik- Saat: 17:00- Torbalı 7 Eylül Sahası

 

 

15 MAYIS 2022 PAZAR GÜNÜ;

 

Hücumspor- Basmane Altınpark- Saat: 19:00- Atatürk 1 Nolu Yan Saha

Gökovaspor- Yeni Evka 4 Spor- Saat: 13:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Güzelyalıspor- Kayaspor- Saat: 15:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Eşrefpaşaspor- Tepecik Ülküspor 1946- Saat: 17:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Çayırlıbahçe- Kahramanlarspor- Saat: 19:00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Balçovaspor- Balçova İdmanyurdu- Saat: 17:00- Balçova Sahası

Bayraklı Belediyespor- Bayraklı Özgür FK- Saat: 11:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

1925 Manavkuyu Gençlik- İzmir Genç Manisalılar- Saat: 13:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Nafiz Gürman- Öaymahalle Demirköprü- Saat: 15:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Yeni Doğançay- Karşıyaka Gümüşpala- Saat: 17:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Naldökengücü- Bornova Mevlana Gençlik- Saat: 15:00- Bornova Doğanlar Sahası

Işıkspor- Altınırmak- Saat: 17:00- Bornova Doğanlar Sahası

Z.H.K.Çamdibi Altınok- Mersinli Şimşekspor- Saat: 15:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Altındağspor- Doğanlarspor- Saat: 17:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Naldökenspor- Pınaırgücü- Saat: 19:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Buca Gençlerbirliği- Buca Efelerspor- Saat: 13:00- Buca Yenigün Sahası

Evka 1 Spor- Özenspor- Saat: 15:00- Buca Yenigün Sahası

Fırat Seyhangücü- Gediz FK- Saat: 17:00- Buca Yenigün Sahası

Harmandalıspor- Çiğli Maltepespor- Saat: 13:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Harmandalı 35 Gençlik- Evka 5 Spor- Saat: 15:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Ataşehirspor- Evka 5 Dağtekin- Saat: 17:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Güzeltepe Doğu Gençlik- K. Çiğli Gençlik- Saat: 17:00- Çiğli Güzeltepe Sahası

Gaziemir Gençlerbirliği- İzmir Ekonomi Üniversitesi- Saat: 17:00- Gaziemir Sahası

Limontepe Gençlik- Karabağlar Cennetçeşme- Saat: 11:00- Yeşilyurt Sahası

Cennetçeşme 1990- Basın Sitesi- Saat: 13:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Sevgi Spor- Karabağlar Spor- Saat: 15:00- Yeşilyurt Sahası

İzmir 1461 Spor- Karabğlar Eski İzmir- Saat: 17:00- Yeşilyurt Sahası

Eski İzmir Gençlik- Dörtyol Spor- Saat: 19:00- Yeşilyurt Sahası

Erdem Esentepe- Nergiz Spor- Saat: 16:00- Efsaneler Sahası

Bostanlıspor- Yeni Örnekköy Spor- Saat: 17:00- Hasan Türker Sahası

Yeşiltepespor- Şemiklerspor- Saat: 19:00- Hasan Türker Sahası

Sinancılarspor- Parsaspor- Saat: 13:00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Ansızca Zaferspor- Örengücü Spor- Saat: 15:00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Armutluspor- Örnekköyspor- Saat: 17:00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Koyundere Gençlik- Türkeli Spor- Saat: 15:00- Koyundere Sahası

Yahşelli Gençlik- Maltepe Belediyespor- Saat: 17:00- Menemen Emiralem Sahası

Selçuk Efespor- Selçuk Belevi Gençlerbirliği- Saat: 17:00- Selçuk Sahası

Torbalı 35 Gençlik- Hilalspor- Saat: 16:00- Torbalı Sahası

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life