fuegoust fuegoust

İŞÇİEVLERİ 30.YILINI MUHTEŞEM BİR GECE İLE KUTLADI

16 / 05 / 2022

Buca’da faaliyette bulunan ve taraftarı ile dikkatleri üstüne çeken Süper Amatör Lig ekiplerinden İşçievlerispor 30. Yılını kutladı

 

 

Süper Amatör Ligde bu sezon mücadele etmiş olan İşçievlerispor Kulübü 30. Yıl’ını görkemli bir gece ile kutladı.

 

Binlerce taraftar ve sporseverlerin dışında İşçievleri semtinde oturan halkın katıldığı 30.Yıl gecesine Buca Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Çakır, CHP Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe, AK Parti Konak İlçe Başkanı M. Sait Başdaş, Buca Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Duyan, Deva Partisi Buca İlçe Başkanı Aybar Uygur, CHP Buca Gençlik Kolları Başkanı İrem Gökmen, Dicle Mahalleri Muhtarı Serkan Korkmaz, İşadamı Latif Aydemir ve gecenin sonlarına doğru Ak Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle katılım gösterdi.

İŞ ADAMI LATİF AYDEMİR'DEN 30 BİN LİRALIK DESTEK

Düzenlenen gecede İş adamı Latif Aydemir 30. Yıla özel sanatçıların imzaladığı forma ve futbol topunu açık arttırma ile 30 Bin TL vererek İşçievleri Spor Kulübüne destek oldu.

 

 

 

Kara Mahsun’un sunumu ile gerçekleşen muhteşem gecede İbrahim Düşden, Gökhan Namlı, Sinan Kartal, Romantik Erhan, Berzan ve DJ Yılmaz’ın sahne aldığı gecede kutlamalara katılan binler doyasıya eğlendi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life