izvir tepe izvir tepe

ÇETİN ZENGİN İZMİR 1. AMATÖR LİG HAFTA SONU MAÇ PROGRAMI

18 / 05 / 2022

Çetin Zengin İzmir 1. Amatör Ligde 13. haftada oynanacak maçların programı belli oldu

Buna göre 21-22 Mayıs 2022 Cumartesi-Pazar günü oynanacak maçların günü, saati ve sahaları şöyle oluştu;

 

21 MAYIS 2022- CUMARTESİ;

 

 

Tepecik Ülküspor 1946- Hücumspor- Saat: 13:00- Atatürk 2 Nolu Saha

Basmane Altınpark- Güzelyalıspor- Saat: 15:00- Atatürk 2 Nolu Saha

Mersinli Şimşek- Çamdibi Yavuzspor- Saat: 17:00- Atatürk 2 Nolu Saha

Balçova İdmanyurdu- Gaziemir Sarnıç- Saat: 17:00- Balçova Sahası

Bornova Mevlana Gençlik- Gökovaspor- Saat: 15:00- Bornova Doğanlar Sahası

Doğanlarspor- İzmirgücü- Saat: 17:00- Bornova Doğanlar Sahası

Çamdibi Gençlerbirliği- Işıkspor- Saat: 16:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Altınırmak- Z.H.K.Çamdibi Altınok- Saat: 18:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Kayaspor- Yılmazkaya Spor- Saat: 17:00- Şirinyer Sahası

Buca Efelerspor- Alsancak Gençlik- Saat: 13:00- Buca Yenigün Sahası

35 İzmir Kültür- Evka 1 Spor- Saat: 15:00- Buca Yenigün Sahası

Özenspor- Kuruçeşmespor- Saat: 17:00- Buca Yenigün Sahası

Dörtyolspor- Karabağlar Cennetçeşme- Saat: 14:00- Yeşilyurt Sahası

Eski İzmir Gençlik- Karabağlar Sevgispor- Saat: 16:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlarspor- Cennetçeşme 1990- Saat: 18:00- Yeşilyurt Sahası

Basın Sitesi – Limontepe Gençlik- Saat: 20:- Yeşilyurt Sahası

Yeni Örnekköyspor- Mavişehir 79 Yıldız- Saat: 17:00- Karşıyaka Efsaneler Sahası

Nergizspor- Yeşiltepespor- Saat: 15:00- Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Şemiklerspor- Bostanlıspor- Saat: 17:00- Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Kemalpaşa 1923 Spor- Halilbeyli 1979 Spor- Saat: 17:00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Örengücüspor- Armutluspor- Saat: 17:00- Kemalpaşa Bağyurdu Sahası

Emiralem Belediyespor- Koyundere Gençlik- Saat: 15:00- Menemen Emiralem Sahası

Türkellispor- Seyrek Belediyespor- Saat: 15:00- Menemen Türkeli Sahası

Urla Belediyespor- Bademlerspor- Saat: 17:00- Urla Sahası

 

22 MAYIS 2022 PAZAR;

 

Ağa Spor- Çakmaklıköyü Spor- Saat: 17:00- Aliağa Değirmendere Sahası

1925 Gençlik Spor- Çayrrlıbahçe – Saat: 11:00- Atatürk 2 Nolu Saha

Kahramanlarspor- Ege Çağlayan Spor- Saat: 13:00- Atatürk 2 Nolu Saha

Hüradaletspor- Efelergücü Spor- Saat: 15:00- Atatürk 2 Nolu Saha

İzmir Atillaspor- 1923 Alsancakspor- Saat: 17:00- Atatürk 2 Nolu Saha

İzmir Ekonomi Üni.- Balçova spor- Saat: 17:00- Balçova Sahası

İzmir Genç Manisalılar- Onur Gençlik- Saat: 11:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Çaymahalle Demirköprü- 1925 Manavkuyu Gençlik- Saat: 13:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Bayraklı Özgür FK- Nafiz Gürman- Saay: 15:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Karşıyaka Gümüşpala- Yamanlar Esenspor- Saat: 17:00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Beydağ Belediyespor- Çırpı Doğan Spor- Saat: 15:00- Beydağ Sahası

Bornova Evka 3 Spor- Ceylanspor- Saat: 17:00- Bornova Doğanlar Sahası

Yeni Evka 4 Spor- Aldındağspor- Saat: 14:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Bornova Altınyıldız- Bornova Egegücü- Saat: 16:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Pınargücü Spor- Yeşilçamspor- Saat: 18:00- Yusuf Tırpancı Sahası

Kozağaçspor- Şirinyer İdmanyurdu- Saat: 15:00- Buca Yenigün Sahası

Gediz FK- İzmir Bahçelievler Elit- Saat: 17:00- Buca Yenigün Sahası

Harmandalı 35 Gençlik- Ataşehir Spor- Saat: 12:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Evka 5 Dağtekin- Güzeltepe Doğu Gençlik- Saat: 14:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

K.Çiğli Gençlik- Harmandalıspor- Saat: 16:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Evka 5 Spor- Çiğli Maltepespor- Saat: 18:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Gerenköyspor- Yeni Bağarasıspor- Saat: 15:00- Foça Gerenköy Sahası

Mesev Gençlik- Torbalı 35 Gençlik- Saat: 15:00- Gaziemir Sahası

Hilalspor- Torbalıgücü- Saat: 17:00- Gaziemir Sahası

Uzunderespor- Karabağlar Arslangücü- Saat: 11:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Eski İzmir- Karabağlar Barınspor- Saat: 13:00- Yeşilyurt Sahası

İzmir 35 FK- Yeşilyurt Sahası- Saat: 15:00- Yeşilyurt Sahası

Minikordu- İzmir Üçyol Gençlik- Saat: 17:00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Yeşilyurt FK- İzmir 1461 Spor- Saat: 19:00- Yeşilyurt Sahası

Karşıyaka Karagöl- Karşıyaka Kültürspor- Saat: 17:00- Karşıyaka Efsaneler Sahası

Bahçelievlerspor- Denizspor- Saat: 15:00- Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Karşıyaka Yalıspor- Karşıyaka Demirköprü- Saat: 17:00- Karşıyaka Hasan Türker

Parsaspor- Naldöken Spor- Saat: 17:00- Kemalpaşa Bağyurdu Sahası

Ödemiş Emniyetspor- Kiraz 1 Eylül Belediyespor- Saat: 17:00- Ödemiş Saraçoğlu Stadı

Selçuk Efes Spor- Tiregenç 1970 Spor- Saat: 15:00- Selçuk Sahası

Ayrancılar Gençlik- Yazıbaşı Yıldızspor- Saat: 17:00- Torbalı Sahası

Yeni Foça Spor- Dikili Çandarlıgücü- Saat: 17:00- Yeni Foça Sahası

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life