dmdtepe dmdtepe

ATAŞEHİR’DE İLK İMZA, CAN TIRPAN’DAN GELDİ

01 / 08 / 2022

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcisi Ataşehirspor, Sportif Direktör olarak takımın başına Can Tırpan’ı getirdi

Geçen sezon 1.Amatör’den Süper Amatör’e çıkarak önemli başarı elde eden Ataşehirspor, Sportif Direktörlüğe bölgenin de tanınan genç ismi  ve Evka 5 Dağtekin takımının başkanı Can Tırpan’ı getirdi.

Evka 5 Dağtekin Başkanı Can Tırpan Ataşehir’in Sportif Direktörü olma teklifine hayır demedi ve Ataşehir Başkanı Ahmet Tok ile güç birliği yaparak Süper Amatörde ses getirecek göze hoş gelen bir futbol oynayan ekip yaratmak istediklerini ifade etti

 

2022-2023 sezonuna şampiyonluk parolası ve dev bir bütçe ile girmeye hazırlanan Ataşehirspor’de ilk imzayı Can Tırpan sportif direktör olarak atarken, İmza törenine de başkan Ahmet Tok katılım gösterdi.

 

BAŞKAN AHMET TOK, “DOĞRU PLANLAMA İLE HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ”

 

İmza töreni sonrası konuşan Başkan Ahmet Tok, “Öncelikle 2022-2023 sezonuna güçlü girme adına hamlelerimizi doğru yaparak hedeflediğimiz BAL Ligine çıkmak istiyoruz. Bu nedenle güç birliği yaptığımız kıymetli dostum Can Tırpan ile anlaşmış bulunuyoruz. Sırasıyla hem teknik adamı hem de oyuncularımızla en kısa sürede anlaşmalarımızı yapacağız. Yeni sezonda tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.

 

 

CAN TIRPAN, “HEDEFİMİZ BAL LİGİ”

 

Ardından konuşan Sportif Direktör Can Tırpan,” Hedefimiz öncelikle grubu lider bitirmek. Sonrasında play oflarda başarılı olup Ataşehirspor’u hak ettiği BAL ligine çıkarmak istiyoruz. Futbolcu kardeşlerime canı gönülden inanıyor ve güveniyorum. Ayrıca yeni sezonda tüm kulüplere başarılar dilerim” diye belirtti.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life