izvir tepe izvir tepe

ŞAMPİYON HOCAYI KEMALPAŞASPOR KAPTI

01 / 08 / 2022

İzmir Süper Amatör Ligde hedefli takım kurmak isteyen Kemalpaşaspor, Teknik Adam Alp Emre Öğüt ile anlaşma sağladı

2022-2023 sezonu hazırlıklarına başlayan Kemalpaşaspor ilk olarak Sportif Direktör Kadir Akagündüz ile anlaşma sağlamıştı. Bugün ise Halilbeylispor’dan tanınan genç çalıştırıcı  Alp Emre Öğüt ve yardımcısı olan aynı zamanda Atletik performans Soner Algül 2022-2023 sezonunda Kemalpaşaspor ile anlaştı.

 

2 sezon önce Halibeylispor’u Süper Amatör’den BAL ligine çıkmasına katkı sağlayan ve bu sezon ise Halilbeyli 1979 takımını 1. Amatör’den Süper Amatör’e çıkartan genç teknik adam Alp Emre Öğüt’ü Kemalpaşaspor imzaya ikna etti ve anlaşmayı sağladı.

 

 

Alp Emre Öğüt’ün yardımcılığını Soner Algül yaparken, imza törenine ise Kemalpaşaspor Kulüp Başkanı Ramazan Faal ve Sportif Direktör Kadir Akagündüz katılım gösterdi.

 

1984 doğumlu olan Alp Emre Öğüt antrenörlük kariyerine Halilbelispor’da başladı. 2 sezon görev yapan Alp Emre Öğüt, 2022-2023 sezonunda Kemalpaşaspor’a imzayı attı.

 

Alp Emre Öğüt’ün yardımcılığını yapan Soner Algül ise, Kars Sarıkamış, Havran Belediyespor, Ayvalık Belediyespor ve son 2 sezondur Halilbeylispor takımında görev aldı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life