dmdtepe dmdtepe

ATAŞEHİRSPOR ÜZEYİR IŞIK’A EMANET

02 / 08 / 2022

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Ataşehirspor, Teknik Adam Üzeyir Işık ile anlaşma sağladı.

2022-2023 Sezonunda şampiyonluk arzulayan Ataşehirspor, ilk olarak Sportif Direktör Can Tırpan ile anlaşma sağladıktan sonra Teknik Adam Üzeyir Işık ile sözleşme imzaladı.

İzmir ve Çiğli bölgesinde tanınan ve sevilen isimlerden Üzeyir Işık, Başkan Ahmet Tok ve Sportif Direktör Can Tırpan’ın yoğun çabaları sonrasın 2022-2023 sezonunda Ataşehirspor’a imzayı attı.

Başarılı çalıştırıcı Üzeyir Işık’ın imza törenine Başkan Ahmet Tok katılım gösterirken, Başkan Tok, “Uzun bir çabamız sonucunda kıymetli hocamız ile anlaşmış bulunuyoruz. Kendisine teşekkür ediyorum bizleri kırmadığı için” dedi.

 

1982 doğumlu olan Üzeyir Işık Çiğli Belediyespor altyapısında futbola başladıktan sonra Altay altyapısında transfer olmuş ve buradan A takıma kadar yükselmişti. Sırasıyla Torbalıspor, Bergama Belediyespor, Karşıyaka Belediyespor ve Turgutluspor takımlarında Profesyonel futbol yaşantısını sürdüren Işık, teknik adam olarata en son Küçük Çiğli ve Yeni Mahalle takımlarında şampiyonluk sevinci yaşadı. Deneyimli hoca Üzeyir Işık 2022-2023 sezonunda Ataşehirspor ile anlaşma sağladı. Üzeyir Işık, “Hedefi olan bir takıma geldim. Arzuladığımız BAL Ligine çıkmak için mücadelemizi vereceğiz” dedi.

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life