dmdtepe dmdtepe

1925 GENÇLİK MİLLİ HOCAYI İKNA ETTİ

02 / 08 / 2022

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden 1925 Gençlik Spor, Sportif Direktör olarak göreve Murat Bahar’ı getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Teknik heyeti tamamlayan ve çalışmalarına erkenden başlayan 1925 Gençlik Spor, Sportif Direktörlük görevine İzmir’in ve Türkiye’nin tanınmış olan Milli Antrenörlerimizden Murat Bahar’ı ikna ederek göreve getirdi.

Tecrübeli hoca Murat Bahar’ın imza törenine Başkan Aytaç Ertürk ve Kulüp Müdürü Gökhan Gür katılım gösterdi.

 

UEFA A Belgeli 1967 doğumlu ve tecrübeli hoca Murat Bahar, Özyeşiltepe, Atillaspor, Şirinyerspor’da teknik adam olarak görev yapmanın yanı sıra, Güraltay’da Sportif Direktör görevini başarı ile sürdürdü. Yıllarca Ampute Genç Milli takımında görev alan ve Avrupa Gençler Şampiyonluğu ile Ampute A Milli takımında şampiyonluklar sevinci yaşadı. Ampute Junior’la İtalya ve Polonya’da Milli takımlar düzeyinde şampiyonlar elde etti.

 

İmza töreni sonrası konuşan Başkan Aytaç Ertürk, “Zor olda hocamızı ikna etmeyi başardık. Bu sezon arzuladığımız hedeflere emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Çalışmalarımıza şimdiden başladık. Her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Tecrübeli ve Milli hoca Murat Bahar ise,” Güzel bir oluşumun ve projenin olduğunu gördüğüm 1925 Gençlik takımında görev almanın mutluluğunu yaşıyorum. Tüm ekibimize şimdiden başarılar dilerim” diye ifade etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life