dmdtepe dmdtepe

KAYNESİA HOTEL SPA’DAN AMATÖR’E KAMP MÜJDESİ

03 / 08 / 2022

Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Turgutlu Avşar köyü girişinde, Kaynesia Hotel Spa işletme sahibi Emre Hamarat, Amatör takımlara otelinde kamp imkanı sunacağını belirtti

2022-2023 sezonuna hazırlık yapan İzmir ve çevre illerdeki Amatör takımlara kamp imkanı sunabilecek olanaklara sahip olduğunu dile getiren Kaynesia Hotel Spa işletme sahibi Emre Hamarat, tüm kulüpleri bu imkandan yararlanmak üzere açık davette bulundu.

4’er takım halinde kamp olanakları sunabileceklerini belirten Emre Hamarat, “4 yıldızlı otelimizde tüm imkan ve olanaklar mevcut. Böyle bir tesiste Amatör ve Profesyonel takımlara kamp olanakları sunabilecek durumdayız. Halı Sahamız, Yüzme havuzu, AQUA parkı, Spa merkezi ve daha bir çok imkana sahip olan otelimizde kısa mesafeli bir yerde ise idman sahası imkanını takımlara sunacağız. Bunun için tüm gayreti ve maddi anlamda da takımları zor duruma düşürmemek adına bizler kendi adımıza fedakarlık yapacağız. 2022-2023 sezonunda tüm Amatör kulüplerimize başarılar dilerim” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life