fuegoust fuegoust

İZMİR TÜFAD’DAN YILIN ANTRENÖRLERİ ÖDÜL TÖRENİ

10 / 08 / 2022

TÜFAD İzmir Şubesinin her sene düzenlediği ve Yılın Antrenörleri Ödül Töreni Faal Futbol Hakemler Derneği salonunda gerçekleşti

10 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 15:30’da başlayan törende TÜFAD İzmir Şubesi Genel Sekreteri Kadri Yatkın açılış konuşmasını yaptı. Ardından 1 dakikalık Saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrasında mikrofona TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay gelerek, ödül alan antrenörleri kutladı.

Sırasıyla TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Nağumlu, TÜRFAD İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala, İzmir ASKF Başkanı Efkan Muhtar, İzmir İl Hakemleri Kurulu Başkanı Raci Köprülü, TFF İzmir İl Temsilcisi Selçuk Ergeldi, İzmir Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cüneyt Meralbaysal, Eski Milletvekili ve Belediye Başkanı Cengiz Bulut, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi görevlisi Hüsnü Oral ve duayen gazeteci Okan Yüksel konuşmalarını yaparak ödül alan hocaları kutladı ve dilek ile temennilerini ilettiler.

 

 

 

ÖDÜLLER TAKDİM EDİLDİ.

 

U12 Ligi İzmir 3. – İlkadım Spor- Berkay Korkut

U12 Ligi İzmir 3.- Karşıyaka Gümüşpala- Yıldırım Demirel

U12 Ligi İzmir 2.- Pınargücü- Ferdi Karanfil

U12 Ligi İzmir 1. Altınordu- Hakan Keskin

U14 Ligi İzmir 3.- Karabağlar Arslangücü- Ali Arslan

U14 Ligi İzmir 3.- Buca Gençlerbirliği- Bedrettin Karadağ

U14 Ligi İzmir 2.-Bronzordu- Mert Koyuncu

U14 Ligi İzmir 1. Canlı Spor- Ersin Sarı

U16 Ligi İzmir 3.- Denizspor- Meftun Yıldız

U16 Ligi İzmir 3.- Urla Belediyespor- Caner Yavaş

U16 Ligi İzmir 2.- Pınargücü- Yalçın Akdemir

U16 Ligi İzmir 1. Buca Belediyespor- Fevzi Özkuloğlu

U18 Ligi İzmir 3.- Bornova Kanderespor- Ejder Aktaş

U18 Ligi İzmir 3.- Buca Efeler Spor- Faik Yiğit

U18 Ligi İzmir 2.- Balçova Belediye Termal- Erhan Erişgin

U18 Ligi İzmir 1.- Güzeltepe Gençlik- Şahverdi Aydemir

 

 

FAİR PLAY ÖDÜLÜ

Güzeltepe Gençlikspor Antrenörü Arap Öztürk ve oyuncusu Celal Metiş

 

TFF U15 Bölgesel Lig Türkiye 3.-  Karşıyaka Spor Kulübü- Eren Güngör

TFF U19 Bölgesel Ligi Türkiye 2.- Karşıyaka Spor Kulübü- Oğuz Tezcan

TFF U15 Elit Ligi Türkiye 4. – Altay- Mahmut Can

TFF U17 Elit Ligi Türkiye  2.- Altınordu- Mert Yılmaz

TFF U19 1. Lig Şampiyonu- Altınordu- Hasan Aykır

 

TFF Kadınlar 3. Lig Şampiyonu- Bornova Hitabspor- Gamze İskeçeli

 

 

 

1.AMATÖR’DEN SÜPER AMATÖR’E ÇIKAN TAKIMLAR’DA ÖDÜLÜNÜ ALDI

 

Ataşehir Mahallesi- Volkan Aktaş

Ayrancılar Gençlik- Nedim Burak Yıldırım

Bahçelievlerspor- Atıl Bitikoğlu

Beydağ Belediyespor- Cunnhur Kader

Buca Gençlerbirliği- Bülent Öztürk

Eşrefpaşaspor- Bilgin Demir

Gaziemir Gençlerbirliği- Orhan Kaya

Halilbeyli 1979 Spor- Alp Emre Öğüt

Limontepe Gençlik- M. Naif Akdemir

Seferihisarspor- Mert Tunar

Urla Belediyespor- Mehmet Yağız

Yeşilyurtspor- Adem Arslan

Çamdibi Altınok- İrfan Karaduman

 

 

SÜPER AMATÖR’DEN BAL LİGİNE ÇIKAN HOCALAR ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

İzmir Süper Amatör Ligde Play-Off’lara kalan ve gruplarını şampiyon tamamlayan Özçamdibispor ile Çeşme Belediyespor’un teknik adamları da ödüllerini aldı.

 

Çeşme Belediyespor- Hakan Kara

Özçamdibispor- Nedim Akgül

 

 

 

ŞABAN ACARBAY’DAN VEDA KONUŞMASI

 

Ödül töreni sonrasında yeniden sahneye çıkan ve tüm antrenörlere konuşan Dr. Şaban Acarbay, yıllarca hizmet ettiği İzmir TÜFAD Şube başkanlığını bir dahaki yapılacak kongrede aday olmayacağını açıkladı. Duygu yüklü konuşma sonrası tüm salon alkışlarla uğurladı.

 

 

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life