fuegoust fuegoust

YEŞİLYURT FK’DA TEKNİK ADAM BELLİ OLDU

19 / 09 / 2022

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Yeşilyurt FK,2022-2023 sezonu için başarılı ve deneyimli çalıştırıcı Faruk Akçay ile anlaşma sağladı

2021-2022 sezonunda İzmir 1461 Spor takımını çalıştıran ve genç kadro ile başarılı işlere imza atan tecrübeli hoca Faruk Akçay, 2022-2023 sezonunda Yeşilyurt FK takımına imzayı attı.

Geçen sezon Play-Off’lara çıkan ve Süper Amatör vizesini kaçıran Yeşilyurt FK, liglerin başlamasına aylar önce start aldı ve tecrübeli Teknik Adam Faruk Akçay ile sözleşme imzaladı.

 

Deneyimli çalıştırıcı Faruk Akçay’ın imza törenine Başkan Umut Yordamlı katılım gösterdi.

 

UMUT YORDAMLI, “HİKAYEMİZİ TAMAMLAMAK İSTİYORUZ”

 

İmza töreni sonrası konuşan genç başkan Umut Yordamlı, “Geçen sezon 1. Amatör kümede ilk senemiz olmasına rağmen oldukça verimli bir sezonu geride bıraktık. Play-Off’larda grupların en güçlü takımları ile eşleştik ne yazık ki hikayemiz yarım kaldı. Bu sene yarım kalan hikayemizi tamamlamak için erkenden yola çıkıyoruz ve tecrübeli hoca Faruk Akçay ile anlaşma sağladık. Ders çıkardığımız, tecrübe edindiğimiz çok detay oldu. Bu  sene daha deneyimli yönetim kadromuzla hedeflerimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Her sene üzerine koyarak Yeşilyurt FK’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ayrıca A takımın yanı sıra U12- U14-U16 ve U18 olarak da liglere katılım sağladık, Yeni sezonda tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.

 

FARUK AKÇAY, “HEDEFLİ BİR TAKIMA GELDİM”

 

Ardından konuşan Teknik Adam Faruk Akçay, “Yeşilyurt FK takımı ile anlaşma sağladık. Güzel ve heyecanlı bir yönetim kurulu olması ayrıca hedeflerimizin örtüşmesi ile bu karara vardık. Bana inandıkları için öncelikle Başkan Umut Yordamlı’ya ve tüm yönetimine teşekkür ediyorum. Yeni sezonda arzuladığımız şampiyonluğu elde etme adına var gücümüzle mücadele edeceğiz. Ayrıca tüm takımlara 2022-2023 sezonunda başarılar diliyorum” dedi.

 

1967 doğumlu teknik adam, İzsu, Karabağlarspor, Özdere Belediyespor, Bozyakaspor, Eşrefpaşa Spor, Diyanetspor, Şirinyerspor, Gaziemirspor ve son olarak İzmir 1461 Spor’da görev alan tecrübeli çalıştırıcı 2022-2023 sezonunda Yeşilyurt FK takımına imzayı attı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life