demirsan tepe demirsan tepe

İZMİR HAKEMLERİ SEZONU AÇTI

20 / 09 / 2022

TFFHGD İzmir Şube Yönetim ve İl Hakemleri Kurulu tarafından düzenlenen 2022-2023 yılı açılış töreni İzmir Atatürk Stadı’nda görkemli bir şekilde açılışı gerçekleşti

Sunumu İzmir Hakemlerinden Seçil Özdemir’in yaptığı 2022-2023 Futbol sezonu açılışı İzmir Atatürk Stadın’da futbolun tüm paydaşlarının katılımı ile gerçekleşirken, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Talat Papatya’nın katılım göstermesi ise tüm camianın sevinç yaşamasına neden oldu.

YÖNETİM TAM KADRO KATILIM GÖSTERDİ

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Ferhan Kestanlıoğlu, Başkan Vekili Hayati Doğan, Genel Sekreter Uğur Erdoğan, Muhasip Üye Fatih Söyler ve Üyeler Ali Rüstem Kurt, Kürşathan Akın, Sinan Şenyaşa, Uğur Topaloğlu ve Çağrıcan Pazarcıklı açılışta yerini aldı.

 

 

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu toprakların bağımsızlığı için can veren kahramanlarımız, gazilerimiz ve aramızdan edebiyete intikal etmiş tüm üyeler için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Ardından açılış konuşmasını Dernek Başkanı Ferhan Kestanlıoğlu yaparken, ardından İl Hakem Kurulu Başkanı Raci Köprülü, camianın duayeni ve kurucu üyesi Engin Kurt, TÜRFAD İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala, Gençlik Spor Şube Müdürü Enver Yılmaz, TFF Ege Bölge Müdürü Hamdi Kutval, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Talat Papatya konuşmalarını yaparak 2022-2023 sezonunda tüm hakemlere ve gözlemcilere başarılar diledi.

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Talat Papatya törende yaptığı konuşmada, "Başta Federasyon Başkanımız Sayın Mehmet Büyükekşi olmak üzere, yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber her zaman yanınızdayız. Sizler bizim baş tacımızsınız. Yeni sezon hayırlı olsun. Federasyonumuz adına sizlere başarılar diliyoruz." diye konuştu.

Ardından Kadir Songuç ve öğrencileri İzmir’in simgesi olan Zeybek oyunu sergiledi.

Son olarak Niyazi Korkmaz’ın okuduğu dua ve Kurban kesimi gerçekleşirken, dökülen lokma ve tavuklu pilav ikramı ile program sonlandı.

 

FUTBOLUN DİĞER PAYDAŞLARI DA SEZON AÇILIŞINDA YER ALDI

 

Ayrıca açılışa TÜFAD İzmir Şube Başkanı Kadri Yatkın, İzmir ASKF Başkanı Efkan Muhtar ve Yönetim Kurulu, TFF İzmir İl Temsilcisi Selçuk Ergeldi ve Tertip Komitesi, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Servet Kaya ve Yönetim Kurulu ile İzmir Sağlıkçılar Derneği Başkanı Kenan Gülergül ve Yönetim Kurulu katılım gösterdi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life