demirsan tepe demirsan tepe

GÜZELTEPE GENÇLİK’TE YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

23 / 09 / 2022

Nevzat Güzelırmak İzmir Süper Amatör Lig 2. Grup’ta genç kadrosu ile mücadele edecek olan Güzeltepe Gençlik’te başkanlığa Şahverdi Aydemir seçildi.

Geçtiğimiz Ağustos ayında yapılan kongrede uzun yıllar takımın idareciliği ve hocalığını yapan İzmir’in de yakından tanıdığı ve sevdiği isimlerden Şahverdi Aydemir, Geüzeltepe Gençlik takımının yeni başkanı seçildi.

 

Yapılan kongre sonrası Başkan Şahverdi Aydemir olurken, yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

 

YENİ YÖNETİM ŞÖYLE OLUŞTU

 

Başkan Şahverdi Aydemir

Başkan Yardımcıları, Bahtiyar Boz, Osman Oflatçı ve Kenan Dağ

Genel Kaptan, Tuncay Kiltepe

Yönetim Kurulu Üyeleri;Barış Çiçeker,Önder Erol, Ali Kırmızıaltan, Abdurrahman Tali, Murat Özer, Binali Öztürk, Fikret Emekçi ve Özcan Bingöl’den oluştu.

 

ARAP ÖZTÜK İLE YOLA DEVAM

 

Uzun yıllar takımı çalıştıran Teknik Adam Arap Öztürk, yeniden hocalık görevini üstlenirken, Sportif Direktörlüğe ise Enver Yazıcıoğlu getirildi.

Teknik Adam Arap Öztürk’ün yeniden görev aldığı Güzeltepe Gençlik takımı 2022-2023 sezonunda mücadele edecek Oyuncu kadrosu da belli oldu.

Buna göre kadro şöyle oluştu;

 

Bekir Demir, Ardan Karakurt, Ömer Kalkan, Bayram Yavuzaslan, Can Polat, Çağlar Ergün, Zafer Aras, Deniz Hurustan, Erkut Harmankaya, Merdan Umut Kırmızıaltın, Furkan Ateş, Tolgay Koçhan, Barış Ulaş, Ali Emre Dağ, Onur Uysal, Mustafa Civciv, İlyas Özdemir, Batuhan Kurtuluş, Umut Bozkurt, Çayan Çapakcur, Çetin Yaşarbaş, Sinan Cenik, Celal Meriç, Tuncay Kiltepe, Akyan Yıldız ve Ferdi Kızıl’dan oluştu.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

fuegoaltreklam

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life