izvir tepe izvir tepe

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG HAFTA SONU MAÇ PROGRAMI

27 / 09 / 2022

Nevzat Güzelırmak İzmir Süper Amatör Ligin 2022-2023 sezonunun ilk hafta maç programı belli oldu

2022-2023 Sezonunun ilk hafta maçları belli olurken, 1-2- Ekim 2022 Cumartesi ve Pazar günü oynanacak maçların günü, saati ve sahaları şöyle oluştu;

 

 

 

1 EKİM 2022 CUMARTESİ GÜNÜ

 

Bornova 1881- Kemalpaşaspor- Saat: 14:00- Bornova BLD. Şehir Stadı

Ege Üniversitesi- Yolspor- Saat: 15:00- Bornova Yusuf Tırpancı Sahası

Ataşehir Spor- Bayraklıspor- Saat: 15:00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

100.Yıl Yiğitler- İzmirspor- Saat: 16:00- Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha

 

 

2 EKİM PAZAR GÜNÜ;

 

Yapıcıoğlu Başdaş- Menderes BLD. EĞT – Saat: 14:00- Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha

Torosgücü- Eşrefpaşaspor- Saat: 16:00- Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha

Kemalpaşa Esnafgücü- Çamdibi Altınok- Saat: 14:00- Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

İzmir Demirspor- Ülküspor- Saat: 16:00- Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

Balçova BLD: Termal- Tezcan Grup Bozyakaspor- Saat: 15:00- Balçova Sahası

Bayındırspor- Beydağ Belediyespor- Saat: 16:00- Bayındır Sahası

Buca Belediyespor- Torbalıspor- Saat: 15:00- Buca Belediye Yenigün Sahası

Güzeltepe Gençlik- Karşıyaka Soğukkuyu- Saat: 15:00- Çiğli Güzeltepe Sahası

Dikili Belediyespor- Aliağa Helvacıspor- Saat: 15:00- Dikili Sahası

Bornova Ataspor- İşçievlerispor- Saat: 15:00- Gaziemir Sahası

Yelkispor- S.Ş.Seferihisarspor- Saat: 12:00- Güzelbahçe Sahası

Güzelbahçe Belediyespor- Urla Belediyespor- Saat: 16:00- Güzelbahçe Sahası

Limontepe Gençlik- Karabağlar FK- Saat: 14:00- Karabağlar Yeşilyurt Sahası

Yeşilyurtspor- Gaziemir Gençlik- Saat: 16:00- Karabağlar Yeşilyurt Sahası

Bahçelievler- İzmir Osmangazi- Saat: 15:00- Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Ulucakspor- Halilbeyli 1979- Saat: 16:00- Kemalpaşa Ulucak Sahası

Asarlık Gençlik- Kınık Belediyespor- Saat: 15:00- Menemen Asarlık Sahası

Ulukent Gençlik- Bornova Hitabspor- Saat: 15:00- Menemen Ulukent Sahası

Selçuk Çamlıkspor- Gaziemir Gençlerbirliği- Saat: 16:00- Selçuk Sahası

Tire Belediyespor- Ödemişspor- Saat: 14:00- Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk Stadı

Ayrancılar Gençlik- Buca Gençlerbirliği- Saat: 16:00- Torbalı Sahası

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life