dmdtepe dmdtepe

GÜZELTEPE VE ÇAMDİBİ ALTINOK BİRER PUANA RAZI OLDU

20 / 11 / 2022

Nevzat Güzelırmak İzmir Süper Amatör Lig 2 Grup’ta mücadele eden Güzeltepe Gençlik, kendi sahasında Çamdibi Altınok ile 1-1 berabere kaldı.

2 penaltı atışından yararlanamayan Güzeltepe Gençlik, rakibi Çamdibi Altınok karşısında 1-1 beraberlikle ayrıldı ve iki ekipte 1 puana razı olurken, Çamdibi ekibi liderlikten oldu.

Mücadelenin ilk yarısında iki ekipte girdikleri net fırsatlardan yararlanamadı ve devre 0-0 sona erdi. İkinci yarıda dakikalar 58’i gösterdiğinde Güzeltepe Gençlik penaltı atışından yararlanamadı ve pozisyon sorası Sinan Cenik Kırmızı kartla oyun dışı kaldı ve takımını 10 kişi bıraktı.  Bu pozisyondan 5 dakika sonra Çamdibi Altınok Mustafa Değirmen’in golü ile 1-0 öne geçti. Golden sonra Çayan Çapakçur ile karşılık veren Güzeltepe skoru 1-1’e getirdi. Beraberlik golünü bulan Güzeltepe Gençlik, 75’de yine penaltı atışından yararlanamadı ve zorlu geçen maç 1-1 sona erdi.

Alınan bu sonuçla Güzeltepe Gençlik 17 puanla 3. sırada, Çamdibi Altınok ise 19 puanla liderlikten oldu ve haftayı 2. sırada tamamladı.

Haftaya Güzeltepe Gençlik deplasmanda Kemalpaşa Esnafgücü ile Çamdibi Altınok ise kendi sahasında Halilbeyli 1979 ile karşılaşacak.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life