demirsan tepe demirsan tepe

ERHAN KONACAKLI, HEDEFİMİZ BAL LİGİ

24 / 01 / 2023

Nevzat Güzelırmak İzmir Süper Amatör Lig 1. Grubu şampiyon olarak tamamlayan Asarlık Gençlik takımı adını Play-Off’lara taşırken, Teknik Adam Erhan Konacaklı ise başarısına bir yenisi daha ekledi.

1979 doğumlu evli 2 çocuk babası olan Teknik Adam ilk antrenörlük kariyerine 2018 yılında Asarlık Gençlik takımında başladı. 2. Amatör Ligden, 1 Amatör Lige, 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige, Süper Amatör Ligde katıldığı ilk sene Grup şampiyonu olarak Play-Off’lara kalan takımın başında başarılı işlere imza atan Erhan Konacaklı, 2022-2023 sezonunda yeniden Asarlık Gençlik takımı Grup şampiyonu yaptı ve adını Play-Off’lara yazdırdı.

 

2022-2023 sezonunda oynadıkları 17 maçtan 16 galibiyet alarak ligin 17. haftası sonunda topladığı 48 puanla ve attığı 58 gole karşılık kalesinde 15 gol gören Asarlık Gençlik’te teknik adam Erhan Konacaklı, adını Altın harflerle yazdırmayı başardı.

 

İktisat Fakültesi ve Spor Yönetimi dallarında üniversitede öğrenim gören UEFA B ve Futsal UEFA B Lisansı olan ayrıca TFF oyuncu ve maç izleme lisansı ile İzmir futbolunda bende varım diyen Erhan Konacaklı, son 4 senede üst üste 4 şampiyonluk elde ederek önemli işlere imza attı.

 

KONACAKLI, “BAL LİGİNE ÇIKMAK İSİTİYORUZ” DEDİ

 

Başarısında Eşi Vahide Konacaklı’nın da çok önemli desteği olduğunu belirten Erhan Konacaklı, “ Çok büyük zorluklara rağmen, 4 senede üstüne katarak ilerlediğim Antrenörlük kariyerimde elde ettiğimiz başarılar beni oldukça mutlu etti. Tabiî ki takımımız Asarlık Gençlik’i BAL Ligine çıkartma adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz

Bizlere her daim destek olan Başkanımız Mehmet Ziya Altun, Spordan Sorumlu yöneticimiz Nadir Arabacı, yönetim kurulumuz ve bizleri asla yalnız bırakmayan vefakar taraftarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bu arada kulübümüze Sporsor olarak destek sağlayan tüm Sponsorlarımıza Asarlık Gençlik ve camaiamız adına teşekkürleri bir borç bilirim. Özellikle yağmur, çamur, soğuk, sıcak demeden Ailelerinden uzak kalarak önemli başarılara imza atan sahada aslanlar gibi mücadele eden kıymetli oyuncularımla gurur duyuyorum. Yolun sonu BAL Ligi olmasını diler ve Asarlık ile Memenen İlçemize şampiyonluk kupasını getirmek istiyoruz” diye belirtti.

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life