dmdtepe dmdtepe

ATAŞEHİR 1881’DE, MURAT GÖKÇEKAYA DÖNEMİ

25 / 01 / 2023

İzmir Süper Amatör Ligde mücadele eden Ataşehir 1881 Spor’da hafta sonu yapılan genel kurulda bayrak değişimi yaşandı

İki sezon önce kurulan ve geçen sezon 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkarak adından bahsettiren Ataşehir 1881 Spor’da Murat Gökçekaya dönemi başladı.

İki yıldır kulübün kurucu başkanlığını yürüten iş insanı Ahmet Tok, Çiğli’nin sevilen iş insanı Murat Gökçekaya’ya görevi devretti.

Sportif başarıları ile ismini duyuran Ataşehir Spor  kurumsal kimlikli profesyonel yönetim anlayış ilkesi ile  kendi içerisinde görev dağılımına gitti.

TOK, “KURUMSAL KİMLİĞE ULAŞACAĞIZ”

Kurucu başkan Ahmet Tok vermiş olduğu demeçte; “2 yıl önce İzmir’de Spor camiasına kazandırmış olduğumuz ismini Ulu Önder Mustafa Kemal’in doğum gününden alan Ataşehir 1881 Spor kulübünü onurla gururla şerefle temsil etme nailine ulaştık. Bizler bu göreve gelirken İzmir kamuoyuna çocuklarımıza gençlerimize bir eser bırakma, onların gelişimlerine destek olmak hayali ile başladık. Çok şükür kısa süre içerisinde Sportif başarıların yanında eğitim planlama Ar-Ge’lerini de tamamladık Kulübümüz Futbol, Yüzme, Basketbol ve Voleybol branşlarında aktif oldu ve herkes tarafından takdir gördü. Tüzüğümüzde her dönem kulübümüzün vizyon ve misyonu temsil edecek değerli büyüklerimizden destek alacağımızı belirttik. Bu anlamda bizlere bu zamana kadar ağabeylik yapan Çiğli’nin sevilen iş insanı Murat Gökçekaya büyüğümüze bu şanlı görevi devretmekten onur ve kıvanç duyduk. Kendisi Ataşehir Sporu her branşta daha yüksek yerlere taşıyacak bilgi ve donanıma sahip bir kişiliktir. Şuanda Ailenin reisi pozisyonunda İzmir Spor camiasına vereceği anlamlı bir değeri olacaktır. Bizlerde bu konuda her zaman olduğu yine yanında olacağız” dedi.

 

 

 

Yeni Yönetim Kurulu Şöyle Oluştu;

 

Başkan: Murat Gökçekaya

Başkan Vekili: Ahmet Tok

Sportif Şube Sorumlusu; Ramazan Çağlayan

Dış İlişkiler: Nedim Aslan

Basın Sözcüsü:  Engin Bahadır

Yönetim kurulu ise; Üzeyir Işık, Recep Köse, Halis Gülmez, Yusuf Avseren, Adem Yıldırım, Muhammet Tok

Denetim kurulu: Volkan Karaismailoğlu , Sedat Karatekin, Kamil Batramanoğlu ve İsmail Turan’dan oluştu.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life