dmdtepe dmdtepe

ÇAMKULESPOR KALESİ EMİN ELLERDE

25 / 01 / 2023

İzmir 1. Amatör Lig 6. Grup’ta şampiyonluk hedefleyen Çamkulespor, deneyimli file bekçisi Yasin Kalko ile yeniden anlaşma sağladı.

Geçen sene Çamkulespor forması giyen oyuncu Yasin Kalko,  2022-2023 sezon başında Süper Amatör Lig ekiplerinden İzmir Demirspor anlaşma sağlamıştı. Oyuncu bu sezon gösterdiği performans ile adından bahsettirmeyi başarırken, transferin gözde oyuncuları arasında yer aldı. Oyuncu gelen tüm tekliflere rağmen, yeniden yuvaya dönerek anlaşmayı imzaladı.

Tecrübeli eldiven Yasin Kalko, 2022-2023 ara transfer döneminde şampiyonluk hedefleyen Çamkulespor ile yeniden sözleşme imzaladı.

Başarılı file bekçisi Yasin Kalko’nun imza törenine Başkan Ferman Urgen ve Teknik Sorumlu Vedat Sabuncu katılım gösterdi.

 

YASİN KALKO;

1995 doğumlu kaleci futbola Gültepespor’da başladı. 2 sezon Gültepespor forması giyen oyuncu ardından Bornova Yeşilova takımına transferini gerçekleştirdi. Oyuncu sırasıyla Aliağa FK, Urla Gençlik ve Özçamdibispor, Çamkulespor, İzmir Demirspor ve yeniden yuvaya dönerek Çamkulespor ile anlaşma sağladı

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life