lifepahtshop lifepahtshop

Amatör Canlı Skor

Amatör Canlı Skor

 

 

CANLI SKOR’A DARBE

Bilindiği üzere 2019-2020 sezonunda Ege Spor Life olarak CANLI SKOR çalışmasını İzmir Amatör Futbolu için hayata geçirmiştik

Bu çalışma Ege Spor Life ve TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve ekibinin özverili çalışması ile gerçekleşiyordu. Özel ve güzel olan bu uygulama İzmir Amatör Futboluna renk ve heyecan kattığını biliyorduk. Gelen güzel yorumlar ve olumlu eleştiriler sayesinde camianın mutluluğunu biliyor ve ona göre çalışıyorduk.

Öncelikle CANLI SKOR için bizlere sağladığı destekten dolayı TFF İzmir İl Temsilcimiz Sayın Mehmet İncu ve mesai arkadaşları ile ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

Evet, 15 Eylül 2019 tarihinden bu yana sürdürdüğümüz CANLI SKOR uygulamamız bazı kişi ve şahıslar tarafından sabote edilip, yoğun bir şikayet sebebi ile bugün itibari ile sonlanmış bulunmaktadır.  

Bizler İzmir Amatör Futboluna renk ve güzellik adına önemli bir projeyi hayata geçirirken, yapılan bu şikayetler nedeni ile TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve ekibine zarar gelmemesi adına sonlandırıyoruz.

 

İzmir Amatör Futbol Camiasına Duyurulur.

 

 

 

 

 

 

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life